Vítejte!

Vítejte na oficiálních stránkách pořadu Pocity s Mistou.

Věřím, že tato stránka bude pro Vás přijemným místem, kde najdete odpovědi na své otázky a inspiraci.

Novinky:

Jak na zdravý vztah mezi rodičem a dítětem

Je hodně (zlo)zvyků, které přenášíme na naše děti či už vědomě, nebo nevědomě. Tento týden se podíváme jak bychom měli správně komunikovat s dětmi. Jak děti podvědomě ovlivňujem v tom jako se budou pak správat ve svém životě? Jak je výchovou ovlivníme ,aby měli pevný partnerský vztah, žili zdravý život a měli práci,která je bude uspokojovat? O všem co bychom mohli našim dětem předat nám řekne už tento pátek v premiéře host průvodce transformací Vladimír Sid Smutný.

 

Více...

 

JAK se naučit PRACOVAT V KOLEKTÍVU

Co je pro nás nejdůležitější pochopit a čeho se řídit , abychom se co nejlépe cítili v pracovním kolektivu. Podívejte se v tomto dílu na jaké čtyři typy lidí se dělíme, do jakého typu patříte vy a jakým typem jsou vaši kolegové. Tyto informace i mnohem více vám přezradí v 28.dílu trenérka osobního rozvoje Anna Tvrzníková Melenová.

 

Více...

 

JAK SBALIT svou vlastní ŽENU


Co je skutečně důležité, aby muž dělal a znovu přinesl do vztahu vášeň a neodolatelnost pro svou vlastní ženu? Jsou skutečně peníze to po čem ženy touží? Ty ve středním a pozdějším věku už rozhodne NE ! S odborníkem Richardem Vojíkem si řeknem jak a čím může muž po delším partnerském vztahu znovu probudit touhu ve své ženě a tím opět nastartovat i pro dlouholeý vztah jaký byl na začátku vztahu.

 

Více...

 

Jak řešit PROBLÉMY DĚTÍ v UČENÍ,spolužáky a UČITELI ve škole

Jaké jsou skutečné důvody problémů dětí v učení, proč a jak řešit problémy dětí se spolužáky a zda co jsou příčiny problémů učitel versus naše dítě. O těchto problémech nám řekne a následně poradí psycholožka Irena Teichmanová

 

Více...

 

Co ničí partnerské vztahy.

Co jsou nejvěščí zabijáci vztahů ? Jak se vyvarovat soužítí s partnerem, které doslova pomalu sežírají náš vztah? Které jsou 4ři klíčové vztahové podmínky , které musíme mít pořešeny, aby jsme žili spokojený život s partnerem? Tohle i mnohem víc si řeknem odbornikem a psychologem Michalem Mynářem v premiéře 25.díl už tento pátek v 19hod. na TV KinoSvět.

 

Více...

 

JAK UDRŽET JISKRU V SEXUÁLNÍM ŽIVOTĚ

V dnešni době mnoho párů řeši problém, že po pár letech mají mnohem míň intimní život, případně vůbec. Čím můžem intimní život s partnerem znovu oživit a jak znovu navrátit původní jiskru v sezuálním životě? To vám zodpoví v témě tohto tydne odbornice na tuto tému, mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů a vědomé sexuality Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB.

 

Více...

 

Čím ovlivňuje žena zdraví dítěte počas těhotenství

Jak může ovlivnit budoucí matka zdraví dítěte počas těhotěnství? Víte, že jak se těhotná žena stravuje, jaký životní styl žije, zda je v klidu atd.. ovlivňuje tim všechny aspekty dítěte? Jaké potraviny jsou správný, jaké škodí vývoji dítěte a další informace se dozvíte od hosta novinářky a publicistky Blanky Gololobovovej v premiéře už tento pátek 17.3. na TV KinoSvět.

 

Více...

 

Jak najít radost a štěstí v životě, aneb jak žít s lehkostí.

Kdy peníze strácejí vliv na naše štěstí a jak najít rovnováhu mezi hlavou a srdcem resp. co je a kdy nastane ideální stav spokojenosti? Téměř o všem přemýšlíme hlavou, řešíme věci teoreticky a často se dostáváme do situací, jako bychom už nežili ten život jaký jsme si představovali. Podívejte se na díl s psychologem Michalem Mynářem v premiéře už tento pátek 10.3. na TV KinoSvět

 

Více...

 

Jak si v průběhu života správně zvolit, nebo hledat povolání

Denně si mnozí říkáme zda děláme povolání, které nás naplňuje. Jak najít klíč k hledání ,dle čeho se dnes orientovat, které povolání by nás bavilo?Jak si najdeme práci která nás uspokojuje a je pro nás koníčkem a budem mít čas i pro svou rodinu ? Zda je to reální budeme mluvit už tento pátek v novém 21 dílu s předním odborníkem na toto téma - psychologem Daliborem Špokem.

 

Více...

 

Jak vyřešit trauma v ženské sexualitě, aneb vaginální mapování

Současné ženy (a jejich partneři) touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém intimním životě. O uvolnění fyzických traumat „zamrzlých“ emocí, nebo zvyšování citlivosti a potěšení v intimní oblasti žen se dozvíte od odbornice na tuto tému, mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů a vědomé sexuality Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB.

 

Více...

 

Jak komunikovat s problematickými lidmi. V práci,v rodině, nebo ve společnosti.

Ponižuje vás kolega v práci, máte kolem sebe negativního člověka nebo vás někdo z rodiny citovo zneužívá? Jak reagovat správně na typy problematických lidí, aby jste se necítili poníženě, nebo zatahování do jejich problémů? Podívejte se už tento pátek na večerní TV premiéru 19.dílu s trenérkou osobního rozvoje Annou Tvrzníkovou Melenovou, ve kterém najdete nejenom odpovědi na vaše otázky.

 

Více...

 

Co dělat, když nás zasáhne syndrom vyhoření

Zjišťujete, že nemáte čas a sílu jít dál a pracovně i osobně se nic už nikam neposouvá? Možná prožíváte syndrom vyhoření, kdy je potřebný už udělat radikální změnu ve svém životě. Jak mu předcházet, zjistit, že ho máme nebo se ho zbavit vám řekne uznávaný psychoterapeut Mgr.Michal Mynář už v tento pátek 10.02. večer od 18:30.

 

Více...

 

Sex po porodu.

Mnoho žen odmítá sexuální život po porodu, kvůli bolestem, nepříjemným pocitům a pod.. Věčšinou skouší různé klasické , nebo homeopatické prášky, které ve výsledku tento problém taky nevyřeší. Jak navrátit chuť k milování pro sebe . Případně jak může partner své partnerce pomoct s tímto problémem se dozvíte od odbornice na tuto tému, mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů a vědomé sexuality Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB. 

 

Více...

 

Úzkost - jak ji rozpoznat, předcházet a léčit.

Téměř každý v dnešní době zažil úzkost. Zda už díky spoločenskému tlaku, strachu, v práci, partnerství, nebo v dětství. Jak úzkost omezíme, rozpoznáme, případně když ji už mámé se ji zbavíme - vyléčíme? O tom budeme mluvit už tento pátek v novém 16 dílu s předním odborníkem na toto téma - psychologem Daliborem Špokem.

 

Více...

 

Jak udělat první dojem v práci, rodině nebo v novém kolektívu.

Chystáte se změnit práci, nebo máte střetnutí v rodině jako "nováček" ? Chcete udělat dobrý dojem na všechny,ale potřebujete poradit? Máme pro vás nový díl s Annou Tvrzníkovou Melenovou - Trenérkou osobního rozvoje, ve kterém najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

 

Více...

 

Jak se vyrovnat s nevěrou

Jak nevěru řešit z pohledu podvedeného člověka, a jak z pohledu toho, co podvádí? Dá se vůbec napravit důvěra partnera? Kterým chybám se vyvarovat a co je důvod k nevěře? Sledujte díl s psychologem Michalem Mynářem v premiéře v pátek 13.1. na TV KinoSvět.

 

Více...

 

Jak na správny vztah se ženou

Jsou opravdu důležitlé pro ženu peníze a být doma třeba s dítětem ? Nebo žena hledá pro skvělý vztah víc citové zázemí, uznání a tím připraví i pro svého partnera skvělý domov ?

Více...

 

Jak se co nejefektivněji zbavovat stresu

Víte, že stres se projevuje ne jenom psychicky, ale taky fyzicky? Podívejte se jak řešit stresové situace a jak správné reagovat na lidi kolem nás kteří stresem ovlivňují život kolem sebe.

Více...

 

Jak co nejefektivněji zhubnout

Máme se zaměřit na pohyb, nebo jíst méně kalorické jídlo? Jsou kalorický poradci správná voľba, nebo je to o zdravé psychice, kterou potřebujem mít ? Jak docílit, aby se neprojevil tzv. jojo efekt? O tom nám poví host 11.dílu novinářka a publicistka Blanka Gololobovova.

Více...

 

Jak převést dítě do dospělosti člověka

Děti jsou v pubertálním věku zmatené a je na nás jak my rodiče můžem pomoct dětem překlenout toto těžké období a dovést je do dospělosti. V 10.dílu vám vše řekne lektor mužských kruhů Pavel Michalik.

Více...

 

Jak důležité jsou peníze v životě člověka

Máme tendenci k bohatství a luxusu, ale zapomínáme, co jsou hodnoty důležité v životě každého z nás. Jak nestratit radost z každodenních okamžiků naháněním se za penězi? Do jaké míry nám peníze jsou pro šťastný život důležité, nám řekne vizionář Petr Kopčil.

Více...

 

Jak se vyhnout závažným ochorením

Víte, že spouštěčem téměř všech závažných onemocnění jsou v genetických informacích? Od čeho záleží,zda se u nás onemocnění spustí nebo nikoliv? To i mnohem víc se dozvíte od mého hosta novinářky a publicistky Blanky Gololobovovej.

Více...

 

Vztahy otců a synů.

Už tento pátek v 7.dílu pořadu si povíme, proč jsou vztahy otců a synů důležité v rodině i pro společnost. Mista si k této témě pozvala do studia lektora mužských kruhů Pavla Michalika

 

 

 

Jak použít selský rozum ve stravování

Je správné konzumovat v zimním období tropické ovoce, nebo raději ovoce z naši záhrady? Jak mít z jídla radost tak, aby nás každodenní stravování nestresovalo. Jíst zdravě, chutně a k tomu ještě s rozumem v hrsti je téma 5.dílu.

Více...

 

Hádky a "tichá domácnost"...

To jsou zřejmě nejnepříjemnější okamžiky ve vztazích. S vizionářem a kreativcem Petrem Kopčilem si řeknem co jsou spouštěče těchto reakcí. Jak je vidí ze svého pohledu muži a rovněž jak tyto situace řešit z pozice mužů.

Více...

 

Právě vyšel 3.díl na tému: JAK ZVLÁDNOUT STRACH A ZMĚNY V ŽIVOTĚ

Tento týden, bude ve znamení strachu a změn ,které nastávají v našem životě. My budem hledat cestu s lektorkou přirozené komunikace Markétou Kopčilovou jak to řešit a zbytečně si neničit život nepříjemnými pocity. Všichni se potýkáme s různými druhy strachu. Strach ze stráty partnera,práce,zdraví a následně změn, které nastanou. Sledujte v premiéře 3.díl v pátek od 18:45 nebo v pondělí v repríze od 11:45 na TV KinoSvět.

Více...

JAK ZJISTÍME V ČEM MÁME TALENT ▶ 2.díl

Na natáčení tohto dílu jsem se moc těšila, protože do studia přijal pozvání vizionář a kreativec Petr Kopčil. Právě on je jedním z těch, kteří našli během svého života svůj talent a tím pádem práci která ho baví. Podívejte se na 2.dil ve kterém se dozvíte, jak svůj talent v sobě, nebo u vašich známych objevit.

Více...

Nový díl s Petrem Kopčilem

Připravujeme pro Vás nový díl s kreativcem Petrem Kopčilem. Nahrávat ho budem tak jako všechny díly v atelieru v Praze. Tema bude taky hodně zajímavá a to: Jak zjistíme v čem máme talent, jak ho využít a jak z něj udělat práci, která nás bude bavit, živit a naplňovat.

JAK V KLIDU ŘEŠIT KONFLIKTY ▶ 1.díl

Dlouho jsem přemýšlela, kterou temu vybereme jako prvni. Jelikož neshodám v práci, ve škole, v partnerství, nebo doma čelíme dennodenně,  zvolila jsem tému, která vám věřím pomůže, nebo bude alespoň inspirací pro vás všechny :-)

Více...

Vítejte !

Vítejte na oficiálních stránkách pořadu Pocity s Mistou. Věřím, že tato stránka bude pro Vás přijemným místem, kde najdete odpovědi na své otázky a inspiraci.

MISTA vydává nový singl KYSLÍK. Jedna z mála českých a slovenských multiinštrumentalistů přináší MISTA v novém singlu skvělý text a současný popový zvuk. Singl je natočen výhradně živými hudebními nástroji.
www.mistamusic.com

Zpěvačka Mista vám se svým týmem profesionálů pravidelně ukazuje nejnovější trendy v oblasti vlasů, líčení a módy.

Viac na www.mistafashion.com

Sponzors: