Téma tohto týdne

Jak mít rády svou práci

Spusti video

Video Archiv

Všechny odvysílané díly pořadu Pocity s Mistou najdete ve video archivu.
Napište svůj názor, nebo skušenost do diskuze pod video.

Jak na zdravý vztah mezi rodičem a dítětem (29.díl)

Je hodně (zlo)zvyků, které přenášíme na naše děti či už vědomě, nebo nevědomě. Tento týden se podíváme jak bychom měli správně komunikovat s dětmi. Jak děti podvědomě ovlivňujem v tom jako se budou pak správat ve svém životě? Jak je výchovou ovlivníme ,aby měli pevný partnerský vztah, žili zdravý život a měli práci která je bude uspokojovat? O všem co bychom mohli našim dětem předat nám řekne průvodce transformací Vladimír Sid Smutný.

JAK se naučit PRACOVAT V KOLEKTÍVU (28.díl)

Co je pro nás nejdůležitější pochopit a čeho se řídit , abychom se co nejlépe cítili v pracovním kolektivu. Podívejte se v tomto dílu na jaké čtyři typy lidí se dělíme, do jakého typu patříte vy a jakým typem jsou vaši kolegové. Tyto informace i mnohem více vám přezradí v tomto dílu trenérka osobního rozvoje Anna Tvrzníková Melenová.

JAK SBALIT svou vlastní ŽENU (27.díl)

Co je skutečně důležité, aby muž dělal a znovu přinesl do vztahu vášeň a neodolatelnost pro svou vlastní ženu? Jsou skutečně peníze to po čem ženy touží? Ty ve středním a pozdějším věku už rozhodne NE ! S odborníkem Richardem Vojíkem si řeknem jak a čím může muž po delším partnerském vztahu znovu probudit touhu ve své ženě a tím opět nastartovat i pro dlouholeý vztah jaký byl na začátku vztahu.

CO nejvíc NIČÍ partnerské VZTAHY (25.díl)

Co jsou nejvěščí zabijáci vztahů ? Jak se vyvarovat soužítí s partnerem, které doslova pomalu sežírají náš vztah? Které jsou 4ři klíčové vztahové podmínky , které musíme mít pořešeny, aby jsme žili spokojený život s partnerem? Tohle i mnohem víc si řeknem odborníkem a psychologem Michalem Mynářem

JAK POŘÁD UDRŽET JISKRU V SEXUÁLNÍM ŽIVOTĚ (24.díl)

V dnešní době mnoho párů řeši problém, že po pár letech mají mnohem míň intimního života, případně vůbec. Čím můžem intimní život znovu oživit a jak znovu navrátit původní jiskru v sexuálním životě? To vám zodpoví v témě tohto tydne odbornice na tuto tému, mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů a vědomé sexuality Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB.

Čím ovlivňuje žena zdraví dítěte počas těhotenství (23.díl)

Jak může ovlivnit budoucí matka počas těhotěnství zdraví dítěte? Víte, že jak se těhotná žena stravuje, jaký životní styl žije, zda je v klidu atd.. ovlivňuje tim všechny aspekty dítěte? Jaké potraviny jsou správný, jaké škodí vývoji dítěte a další informace se dozvíte od hosta novinářky a publicistky Blanky Gololobovovej

Jak najít radost a štěstí v životě, aneb jak žít s lehkostí. (22.díl)

Téměř o všem přemýšĺíme hlavou, řešíme věci teoreticky a často se dostáváme do situací,jako bychom už nežili ten život jaký jsme si představovali. Kdy peníze strácejí vliv na naše štěstí a jak najít rovnováhu mezi hlavou a srdcem resp. co je a kdy nastane ideální stav spokojenosti? Podívejte se na 22. díl s psychologem Michalem Mynářem .

JAKÝ JE KLÍČ KE SPRÁVNÉMU VÝBĚRU A HLEDÁNÍ PRÁCE (21.díl)

Denně si mnozí říkáme zda děláme povolání, které nás naplňuje. Jak najít klíč k hledání práce,dle čeho se dnes orientovat, které povolání by nás bavilo?Jak si najdeme práci která nás uspokojuje a je pro nás koníčkem a budem mít čas i pro svou rodinu ? Zda je to reální mluvíme v novém 21 dílu s předním odborníkem na toto téma - psychologem Daliborem Špokem.

Jak vyřešit trauma v ženské sexualitě, aneb vaginální mapování (20.díl)

Současné ženy (a jejich partneři) touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém intimním životě. O uvolnění fyzických traumat „zamrzlých" emocí, nebo zvyšování citlivosti a potěšení v intimní oblasti žen se dozvíte v tomto dílu od odbornice na tuto tému, mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů a vědomé sexuality Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB.

Jak komunikovat s problematickými lidmi. V práci,v rodině, nebo ve společnosti. (19.díl)

Ponižuje vás kolega v práci, máte kolem sebe negativního člověka nebo vás někdo z rodiny citovo zneužívá? Jak reagovat správně na typy problematických lidí, aby jste se necítili poníženě, nebo zatahování do jejich problémů? Podívejte se už tento pátek na večerní TV premiéru 19.dílu s trenérkou osobního rozvoje Annou Tvrzníkovou Melenovou, ve kterém najdete nejenom odpovědi na vaše otázky.

Co dělat, když nás zasáhne syndrom vyhoření (18.díl)

Zjišťujete, že nemáte čas a sílu jít dál a pracovně i osobně se už nic nikam neposouvá? Možná prožíváte syndrom vyhoření, kdy je potřebný udělat radikální změnu ve svém životě. Jak mu předcházet, zjistit, že ho máme nebo se ho zbavit vám řekne uznávaný psychoterapeut Mgr. Michal Mynář.

SEX PO PORODU (17.díl)

Mnoho žen odmítá sexuální život po porodu, kvůli bolestem, nepříjemným pocitům a pod.. Věčšinou skouší různé klasické , nebo homeopatické prášky, které ve výsledku tento problém taky nevyřeší. Jak navrátit chuť k milování pro sebe . Případně jak může partner své partnerce pomoct s tímto problémem se dozvíte od odbornice na tuto tému, mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů a vědomé sexuality Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB.

Mate úzkost? Jak ji rozpoznat, předcházet ji nebo léčit. (16.díl)

Téměř každý v dnešní době zažil úzkost. Zda už díky spoločenskému tlaku, strachu, v práci, partnerství, nebo v dětství. Jak úzkost omezíme, rozpoznáme, případně když ji už mámé se ji zbavíme - vyléčíme? Hostem pořadu je přední odborník na toto téma - psycholog Mgr. Dalibor Špok, PhD.

Jak udělat dobrý první dojem (15.díl)

Často řešíme jak co nejlíp zaujmout při prvním střetnutí s kolegy v práci, pracovním pohovoru, prvním seznámení v rodině, nebo na dovolené. Jak sa na to připravit, obléct a třeba vést konverzaci? O tom i více se dozvíte v 15.dílu s Annou Tvrzníkovou Melenovou - Trenérkou osobního rozvoje, ve kterém najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

Jak se vyrovnat s nevěrou (14.díl)

Jak nevěru řešit z pohledu podvedeného člověka, a jak z pohledu toho, co podvádí? Dá se vůbec napravit důvěra partnera? Kterým chybám se vyvarovat a co je důvod k nevěře? Podívejte se na tipy odborníka a díl s psychologem Michalem Mynářem.

Jak na správny vztah se ženou (13.díl)

Jsou opravdu důležitlé pro ženu peníze a být doma třeba s dítětem ? Nebo žena hledá pro skvělý vztah víc citové zázemí, uznání a tím připraví i pro svého partnera skvělý domov ? O ne jenom těchto vztazích nám řekne host lektor mužských kruhů Pavel Michalik

Jak se co nejefektivněji zbavit stresu (12.díl)

Víte, že stres se projevuje ne jenom psychicky, ale taky fyzicky? Podívejte se na díl s hostem vizionářem a kreativcem Petřem Kopčilem jak řešit stresové situace a jak správné reagovat na lidi kolem nás kteří stresem ovlivňují život kolem sebe.

Jak co nejefektivněji zhubnout (11.díl)

Máme se zaměřit na pohyb, nebo jíst méně kalorické jídlo? Jsou kalorický poradci správná voľba, nebo je to o zdravé psychice, kterou potřebujem mít ? Jak docílit, aby se neprojevil tzv. jojo efekt? Nový pohled nám poví host 11.dílu novinářka a publicistka Blanka Gololobovova.

Jak zvládnout dospívání (10.díl)

My jsme byly a naše děti jsou v pubertálním věku zmatené a je na nás jak my rodiče můžem pomoct dětem překlenout toto těžké období a dovést je do dospělosti. V 10.dílu vám vše řekne lektor mužských kruhů Pavel Michalik.

Jak důležité jsou peníze v životě člověka (9.díl)

Jak vydělat peníze. Opravdu je potřebný tvrdě pracovat, nebo je lepší a snadnejší je rychle vydělat? Jak nestratit radost z každodenních okamžiků naháněním se za penězi? Do jaké míry nám peníze jsou pro šťastný život důležité nám řekne kreativecPetr Kopčil.

Jak se vyhnout vážnym onemocněním (8.díl)

Je správnou cestou vyhnout se onemocnění, kterou zvolila Angelina Jolie ? Od čeho záleží, zda se u nás onemocnění spustí nebo nikoliv? V tomto dílu si řekneme o novém vědném oboru nazvaném Epigenetika a otevře nám souvislost, diky kterým můžeme do značné miry ovlivnit zda onemocníme vážnou dědiční chorobou nebo nikoliv.

Důležitost vztahu s vlastním tátou a jak nás ovlivňuje. (7.díl)

Vztah s vlastním tátou je důležitý v několika důležitých aspektech života. Ovlivňuje s jakým partnerem budem v budoucnu žít, v jakém postavení budem žít v partnerství , ovlivňuje výchovu našich dětí a rovněž jak budou žít naše děti. O tom a mnohem více se dozvíte od odborníka lektora mužských kruhů Pavla Michalika.

Jak skloubit mateřství s kariérou (6.díl)

Skloubit mateřství s kariérou je problém se kterým se potká téměř každá žena. Jak skloubit práci a zároveň výčitky, že zanedbáváme výchovu nebo čas stávený s dětmi? Na tyhle a další otázky vám odpoví matka dvojčat a zároveň lektorka přirozené komunikace Markéta Kopčilová.

Jak použít selský rozum ve stravování (5.díl)

Jak mít z jídla radost tak, aby nás každodenní stravování nestresovalo.Byli pořad plní energie... Je správné konzumovat v zimním období tropické ovoce, nebo raději ovoce z naši záhrady? Nový pohled na bezstresové stravování se dozvíte od hosta v tomto dílu, kterou je lektorka přirozené komunikace Markéta Kopčilová.

Vztah se ženou očami mužů (4.díl)

Hádky a "tichá domácnost" v partnerství. To jsou zřejmě nejnepříjemnější okamžiky ve vztazích. Co jsou spouštěče těchto reakcí, jak je vidí ze svého pohledu muži a rovněž jak tyto situace řešit z pozice mužů.

Jak zvládnout strach a změny v životě (3.díl)

Každý máme občas strach udělat něco zásadního v rozhodnutí , nebo ze změn ,které nastávají v našem životě. My budem hledat cestu jak to řešit a zbytečně si neničit život nepříjemnými pocity.

Jak zjistíme v čem máme talent (2.díl)

Zamýšlíte se i vy nad tím, jestli děláte opravdu ve svém životě práci, která vás baví? Jak zjistit co je naším opravdovým talentem, zda jich máme více a jak z něj udělat práci, kterou budeme milovat?

Jak v klidu řešit konflikty (1.díl)

Vyvolávají ve vás konflikty nepŕíjemné pocity? Stráníte se komunikace? Naučte se řešit konflikty a volit správnou komunikaci tak, aby jste se necítili pod tlakem a ve stresu.

Úvod k pořadu

Podívejte se na malý přehled z připravovaných témat a hostů, kteří přijali pozvání do pořadu Pocity s Mistou.

MISTA vydává nový singl KYSLÍK. Jedna z mála českých a slovenských multiinštrumentalistů přináší MISTA v novém singlu skvělý text a současný popový zvuk. Singl je natočen výhradně živými hudebními nástroji.
www.mistamusic.com

Zpěvačka Mista vám se svým týmem profesionálů pravidelně ukazuje nejnovější trendy v oblasti vlasů, líčení a módy.

Viac na www.mistafashion.com

Sponzors: